Doorgaan naar inhoud

Nieuwe atletiekbaan en meer sportmogelijkheden bij OSM’75

22 april 2024

Home Items Nieuwe atletiekbaan en meer sportmogelijkheden bij OSM’75

Op zaterdag 20 april gaf wethouder Sport Karin van Vliet het feestelijke startschot bij de vernieuwde atletiekbaan van OSM’75 Atletiek & Recreatiesport. De vereniging heeft, mede dankzij subsidie vanuit de harmonisatie buitensporten, een kunststofbaan en breidde uit met meer sportmogelijkheden. Zoals jeu de boules, buitengym, bootcamp, yoga en wandelen. Een multifunctionele sportaccommodatie voor iedereen!

Ook in regenachtige omstandigheden trainen

De atletiekbaan uit 1990 was nodig aan vervanging toe. Vanwege waterproblemen konden de trainingen niet altijd doorgaan en dankzij de inzet van verschillende leden is dit nu verleden tijd. De jeugdleden kregen op de openingsdag tips en tricks tijdens twee clinics van niemand minder dan oud wereldkampioen Dafne Schippers.

Samen sporten en bewegen

De vernieuwde accommodatie geeft meer inwoners de kans om te sporten en bewegen, wat volledig aansluit bij het sport- en beweegbeleid van Stichtse Vecht. Wethouder van Vliet: ‘De vereniging leverde met deze vernieuwing een prestatie van formaat en speelt een nog belangrijkere rol in onze gemeente. We zijn blij dat we een bijdrage hebben kunnen leveren aan de accommodatie van deze vereniging met een zeer breed sport en beweegaanbod voor alle leeftijden. OSM’75 is een vereniging waar mensen elkaar kunnen ontmoeten en samen sporten en bewegen.’